nr oferty: 88375 / 2018-06-25
Praca dla informatyków
Staż w Zespole Systemów Biznesowych IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

z zakresu budowania relacji na bazie systemów informatycznych pomiędzy Grupą Adamed afirmami farmaceutycznymi z obszaru Europy, Afryki, Azji i Oceanii, przy wykorzystaniu technologii chmurowej, w ramach dostosowywania działania do wymogów prawa UEwprojekcie serializacji.

Oferujemy:

  • są studentami ostatnich lat lub absolwentami kierunków informatycznych lub ścisłych (informatyka, fizyka, matematyka, informatyka i ekonometria);

  • posiadają podstawową znajomość z zakresu SQL, PL/SQL;

  • są kreatywne i potrafią myśleć niestandardowo;

  • znają dobre praktyki programistyczne i wzorce projektowe;

  • posługują się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym oraz na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • nowoczesnych rozwiązań z zakresu IT, które są wykorzystywane w obszarze produkcji ilogistyki, w Dziale IT spełniającym znamiona jednostki klasy Shared Service Center, świadczącym usługi dla wszystkich spółek Grupy Adamed w ramach Centrum Logistycznego - Produkcyjnego Grupy Adamed;

  • specyfiki pracy zgodnej z wymaganiami rynku farmaceutycznego i praktyk jakościowych GXP/GMP;

  • skutecznej analizy danych i wypracowywania efektywnych rozwiązań w zakresie usprawnienia systemów skomputeryzowanych;

  • skutecznego i sprawnego zarządzania projektami (Project Management) oraz rozwiniesz umiejętność programowania w środowisku SQL, PL/SQL.

Miejsce pracy:
Pabianice, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-25 - 2018-07-25
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_senior_network_engineer_change_engineer_dolnoslaskie_20130122_094517