nr oferty: 95371 / 2018-10-24
Praca dla informatyków
Administrator baz danych MS SQL
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Internet: HTML, CSS,
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:
  • Utrzymywanie i administracja systemami z obszarów baz danych MS SQL
  • Pro-aktywną optymalizację i monitoring działania baz danych
  • Rozwój i utrzymanie skryptów oraz narzędzi do automatyzacji
  • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa i przywracanie danych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z przyjętymi standardami
  • Zapewnienie dostępności systemów IT

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną w Przychodni Zakładowej
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Kartę Benefit System
  • Szeroki zakres świadczeń z ZFŚS
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • Minimum trzy letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL
  • Praktyczna znajomość Reporting Services oraz Integration Services
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z optymalizacją zapytań SQL
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z wymiarowaniem platformy dla baz danych
  • Znajomość metodyki ITIL

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikat MCSA: SQL 2016 lub 2012
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspomagających MS Project, MS Visio
  • Praktyczna znajomość języków HTML5, CSS3 oraz platformy .NET
  • Umiejętność pisania skryptów Shell, Power Shell, SQL
Miejsce pracy:
Pabianice, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-24 - 2018-11-23
Link do oferty: http://www.praca.pl/network-infrastructure-architect_445296.html