nr oferty: 82513 / 2018-03-26
Praca dla informatyków
Administrator Baz Danych
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Internet: HTML, CSS,
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków i zadania na ww. stanowisku:

  • Utrzymywanie i administracja systemami z obszarów baz danych MS SQL,

  • Pro-aktywną optymalizację i monitoring efektywności działania w/w baz danych,

  • Rozwój i utrzymanie skryptów oraz narzędzi do automatyzacji,

  • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa i przywracanie danych,

  • Wsparcie i współudział w międzynarodowych projektach biznesowych,

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z przyjętymi standardami,

  • Zapewnienie dostępności systemów IT.

Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie będącej liderem oświetlenia samochodowego, działającej na rynku od ponad 90 lat,

  • Prywatą opiekę medyczną,

  • Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych w Polsce,

  • Dofinansowanie do obiadów,

  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Bardzo dobra znajomość MS SQL Server,

  • Praktyczną znajomość:

    • Reporting Services oraz Integration Services,

    • Zagadnień związanych z optymalizacją zapytań SQL,

    • Zagadnień związanych z wymiarowaniem platformy dla baz danych,

  • Znajomość narzędzi i systemów monitorujących oraz wspomagających w/w obszary,

  • Znajomość metodyki ITIL,

  • Wysoka komunikatywność, umiejętność współdziałania w zespole i pro-aktywność,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Dodatkowo mile widziane będzie:

  • Certyfikat MCSA: SQL 2016 lub 2012,

  • Praktyczna znajomość narzędzi wspomagających - MS Project, MS Visio,

  • Praktyczna znajomość języków HTML5, CSS3 oraz platformy .NET,

  • Umiejętność pisania skryptów Shell, Power Shell, SQL,

Miejsce pracy:
Pabianice, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-03-26 - 2018-04-25
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_business_development_manager_software_development_mazowieckie_20130122_094305