nr oferty: 87397 / 2018-06-12
Praktyka w Wydziale Centrum Odnowy Produktów – utrzymanie systemów informatycznych
Umiejętności komputerowe:
Telekomunikacja: VoIP,
Opis stanowiska:

  • zapewnienie ciągłości pracy stanowisk, urządzeń i systemów telekomunikacyjnych

  • monitorowanie i analizowanie jakości testów odnawianych urządzeń multimedialnych

  • uczestnictwo w tworzeniu harmonogramów obsługi technicznej i dokumentacji utrzymania

  • inicjowanie i opracowanie nowych procesów i rozwiązań

Oferujemy:

  • Nowoczesne warunki pracy

  • Praca zinspirującymi ludźmi

  • Realne wyzwania na co dzień

  • Nowe znajomości iprzyjaźnie na lata

Wymagania:

  • masz status studenta €“ preferowane kierunki telekomunikacyjne, informatyczne

  • masz zdolności analityczne oraz dobrą znajomość MS Excel

  • posiadasz znajomość zagadnień w zakresie protokołów switchingu, routingu, VoIP (mile widziana)

  • posiadasz znajomość systemu Linux (mile widziana)

Miejsce pracy:
Ołtarzew, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-12 - 2018-07-12
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_crm_administrator_slaskie_20130128_094011