nr oferty: 76801 / 2017-12-27
Praca dla informatyków
Software Developer (C#)
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP, CL,
Opis stanowiska:

  • Tworzenie aplikacji Z-Suite do modelowania dla drukarki 3D

  • Dbanie o wysoką jakość naszych rozwiązań

  • Wyszukiwanie błędów i praca w celu ich eliminacji

  • Uczestniczenie w pełnym cyklu życia oprogramowania zgodnie w duchu Agile (Scrum / Kanban)

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole

  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat

  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny

  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej

  • Integrację w i poza pracą

  • Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów

Wymagania:

  • Znajomość języka C#

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność

  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Zaangażowanie w realizowane projekty,

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Umiejętność debugowania problemów z aplikacjami

  • Znajomość narzędzi i praktyk programistycznych (np. Visual Studio, GIT, Code Review, Continuous Integration and Delivery)

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość TDD

  • Znajomość AngularJS

  • Znajomość DirectX, OpenGL, OpenCL

  • Doświadczenie w programowaniu 3D

  • Doświadczenie w pracy metodyką Scrum

  • Znajomość innych języków programowania (PHP, Ruby, Python)

Miejsce pracy:
Olsztyn, warmińsko - mazurskie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-27 - 2018-01-26
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_service_desk_analyst_with_english_dolnoslaskie_20130417_135209