nr oferty: 96331 / 2018-11-07
Praca dla informatyków
Informatyk
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Możliwość wprowadzania współpracowników w przestrzeń wirtualnego świata,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1. dnia pracy,

  • Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań,

  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w dodatkowych projektach.

Oferujemy:

  • Znajomości obszaru środowiska Windows,

  • Zainteresowania i wiedzy z zakresu IT,

  • Sprawnego wyszukiwania rozwiązań w Internecie,

  • Chęci i cierpliwości do wyjaśniania niuansów informatycznych.

Wymagania:

  • Wspieraniu pracowników w zakresie IT,

  • Wspieraniu użytkowników i odnajdywaniu rozwiązań,

  • Monitorowaniu i kontroli systemów informatycznych,

  • Gwarantowaniu ciągłości pracy systemów handlowych.

Miejsce pracy:
Olsztyn, warmińsko - mazurskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-07 - 2018-12-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/konsultant-miedzynarodowego-helpdesk_455331.html