nr oferty: 77420 / 2018-01-10
Praca dla informatyków
Administrator ds. Coachingów dla Kierowców
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Umowa na zastępstwo

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • administrowanie prac Działu Usług i Rozwiązań Komercyjnych w zakresie obejmującym coachingi kierowców;

  • zarządzanie bazami danych kierowców;

  • kontakty z klientami w zakresie coachingów kierowców;

  • przyjmowanie zamówień na coachingi dla kierowców;

  • przygotowywanie umów coachingowych;

  • współpraca z trenerami w zakresie planowania coachingów dla kierowców;

  • przygotowywanie dokumentacji i materiałów dla trenerów;

  • administracja baz danych;

  • kontakt z osobami zamawiającymi w celu wyjaśnienia sposobu płatności;

  • współpraca z innymi działami i Klientami.

Oferujemy:
Co oferujemy?

  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • atrakcyjny pakiet socjalny;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:
Kogo szukamy?

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane osoby w trakcie studiów;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne;

  • wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy z Klientami oraz zespołem;

  • samodzielność w działaniu;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)

Miejsce pracy:
Nadarzyn (pow. pruszkowski), mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-10 - 2018-01-24
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_it_technical_support_with_italian_dolnoslaskie_20130528_135304