nr oferty: 89913 / 2018-07-24
Praca dla informatyków
Serwisant sieci internetowej
Umiejętności komputerowe:
Internet: DNS,
Opis stanowiska:

  • Obsługa serwisowa Klientów firmy ( monitorowanie urządzeń sieciowych, analizowanie zdarzeń systemowych, diagnostyka, lokalizowanie błędów usuwanie awarii,),

  • Telefoniczny i bezpośredni kontakt z Klientem,

  • Rozbudowa i serwis sieci teleinformatycznych (radiowych i kablowych),

  • Montaż i konfiguracja urządzeń sieciowych,

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • Wsparcie techniczne dla Klientów oraz pracowników firmy

  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (8-16, 12-20)

Oferujemy:

  • Pewne i stałe wynagrodzenie,

  • Rozwój zawodowy i osobisty,

  • Urozmaicony zakres projektów, ciekawe wyzwania, zdobycie bogatego doświadczenia,

  • Dostęp do najnowszych technologii teleinformatycznych,

  • Dobrą atmosferę pracy,

  • Pracę w młodym zespole,

  • Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem bez listów motywacyjnych.

Wymagania:

  • Znajomość technologii i urządzeń wiodących producentów sprzętu sieciowego, w szczególności D-Link, TP-Link,

  • Znajomość zagadnień: TCP/IP, LAN/WAN, VLAN, DNS, DHCP,

  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego Windows,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Posiadanie ogólnej wiedzy w zakresie instalacji elektrycznych,

  • Wykształcenie techniczne (informatyka , telekomunikacja, elektryczne lub pokrewne),

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność jasnego formułowania problemów i rozwiązań w kontaktach z Klientami,

  • Umiejętność ustalania priorytetów i zdolności analityczne,

  • Samodzielność, zdecydowanie, punktualność, silna motywacja do pracy, łatwość nawiązywania kontaktów i kultura osobista,

  • Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość budowy, pomiarów i eksploatacji sieci światłowodowych (WDM, GPON)

Miejsce pracy:
Mikołów, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-07-24 - 2018-08-23
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_admin_and_payroll_specialist_with_english_and_polish_za_granica_20130815_102018