nr oferty: 93531 / 2018-10-01
Praca dla informatyków
Programista Java
Umiejętności komputerowe:
Internet: Apache, HTML, JavaScript, CSS,
Bazy danych: MySQL, PostgreSQL, DB2, Oracle,
Opis stanowiska:

Chcemy zaprosić do współpracy najlepszych programistów. Jeśli masz ambicje pracować w największych projektach związanych z informatyzacją kraju, to czekamy na Ciebie! Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie oprogramowania oraz rozwijanie systemów informatycznych.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie architektury systemu informatycznego zgodnie z przyjętą strategią i standardami technologicznymi

  • Tworzenie oprogramowania zgodnie z przyjętą architekturą i wymaganą funkcjonalnością przy zachowaniu staranności i dbałości o jak najlepszą jakość powstającego produktu

  • Opracowywanie i obsługa testów jednostkowych oprogramowania

  • Integrowanie składowych systemu informatycznego i przygotowywanie pakietów instalacyjnych

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i użytkowej systemu informatycznego

  • Współpraca z innymi zespołami w ustalonym zakresie przy wdrażaniu nowych wersji systemu informatycznego

  • Wykonywanie code review

  • Usuwanie błędów wykrytych w oprogramowaniu

  • Zgłaszanie inicjatyw w zakresie optymalizacji i poprawy jakości oprogramowania

  • Podnoszenie kwalifikacji w ramach szkoleń udostępnianych przez COI oraz w ramach procesu samokształcenia w oparciu o zasoby wiedzy COI

Oferujemy:
Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Elastyczny czas pracy 7-17;

  • Nowoczesne biuro;

  • Udział w zróżnicowanych technicznie projektach;

  • Dostęp do najnowszych technologii;

  • Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników;

  • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie;

  • Młody i otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój;

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki samodzielnie proponowanym szkoleniom;

  • Pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą.

Wymagania:
Poszukiwane kompetencje

  • Minimum 3 lata doświadczenie w pracy na stanowisku programisty Java;

  • Znajomość Java 8 i wzwyż

  • Znajomość przynajmniej jednego z rozwiązań backendowych np. Spring (Spring Boot, Spring MVC, Spring AOP), JavaEE (EJB, JPA/Hibernate)

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami:

    • Relacyjnymi bazami danych np. Oracle, PostgreSQL, MySQL, DB2

    • Serwerami aplikacyjnymi np. WildFLy, WebLogic, GlassFish, Websphere i kontenerami serwletów np. Apache Tomcat, Jetty

    • Systemem wersjonowania GIT

    • Webservices (SOAP, REST), WS-Security

    • Biblioteki wspierające testowanie np. Spock, Selenium, Mockito, AssertJ, Arquillian

    • Konfiguracja środowiska CI np. Jenkins

    • Jira, Confluence, Stash

  • Znajomość zagadnień TDD, GitFlow, SCRUM, Continuous Integration, SOA, SOLID

  • Mile widziana znajomość:

    • Groovy

    • Puppet

    • Technologii frontendowych (HTML, JavaScript, CSS, Angular, Thymeleaf,Vaadin, Liferay)

    • Systemów UNIX i zagadnień sieciowych

Miejsce pracy:
Lublin, lubelskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-01 - 2018-10-31
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_asystent_asystentka_z_biegla_znajomoscia_jezyka_francuskiego_pomorskie_20131018_102027