nr oferty: 74968 / 2017-11-27
Praca dla informatyków
Młodszy Programista
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:
Będziesz mieć szansę na:

  • Wdrażanie i konfigurowanie core€™owych systemów IT

  • Udział w projektowaniu rozwiązań IT

  • Zdobycie doświadczenia i poznanie najlepszych praktyk pisania kodu

  • Praktykowanie Scrum €“ jednej z metodyk Agile

Oferujemy:
Zostajemy w Sollers, bo:

  • Mamy jasną ścieżkę kariery. Architekt? Manager? Specjalista? Wybór należy do Ciebie!

  • Znamy swoje wynagrodzenie na dwa lata do przodu

  • Mamy budżet na konferencje, szkolenia zewnętrzne oraz certyfikacje

  • Mamy nieograniczony dostęp do platform e-learningowych (Lynda/ Pluralsight)

  • Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie: Win10, Intel Core i7, 32 GB RAM, 2x 24€ł monitors

  • Korzystamy z narzędzi jak IntelliJ, JIRA, Sonar, Jenkins, Git/SVN

  • Mamy okazję pracować na całym świecie

  • Mamy opiekę medyczną, kartę multisport i wspólnie rozwijamy sportowe pasje

  • Mamy wiele okazji do integracji i wymiany wiedzy

  • I wiele więcej J Sprawdź szczegóły tutaj

Wymagania:
Stawiając na ciebie oczekujemy, że:

  • Zbliżasz się do końca studiów o profilu informatycznym lub pokrewnym

  • Znasz Javę i podstawy OOP oraz jesteś gotów do dalszej nauki Java oraz Gosu

  • Dobrze znasz język angielski

  • Lubisz współpracować w zespole

Doceniamy dodatkowo, jeśli:

  • Mówisz w innym języku, szczególnie w języku niemieckim

  • Masz doświadczenie w językach SQL, Oracle PL/SQL, Oracle ADF lub MS T-SQL

  • Znasz narzędzia Continuous Integration, Code Quality i Automated Testing

  • Dobrze grasz w FIFA J

Miejsce pracy:
Lublin, lubelskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-27 - 2017-12-27
Link do oferty: http://www.praca.pl/junior-seo-specialist-specjalista-ds-pozycjonowania_264332.html