nr oferty: 77435 / 2018-01-10
Praca dla informatyków
Administrator sieci it
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

€˘administrowanie, konfigurowanie i zarządzanie urządzeniami sieciowymi
€˘usuwanie awarii systemów oraz elementów infrastruktury sieciowej
€˘instalowanie i modernizacja sprzętu i infrastruktury telekomunikacyjnej oraz sieci teleinformatycznych, w tym z wykorzystaniem podmiotów zewnętrznych współpracujących z Bankiem
€˘realizacja zgłoszeń Help Desku w zakresie zarządzanej infrastruktury
€˘współpracę z dostawcami w zakresie utrzymania oraz serwisowania sieci i urządzeń telekomunikacyjnych
€˘administrowanie systemami pomocniczymi, wspierającymi prawidłowe działanie sieci teleinformatycznej
€˘prowadzenie dokumentacji elementów sieci telekomunikacyjnej w zakresie zarządzanej infrastruktury
€˘udział w testowaniu nowych lub modyfikowanych urządzeń teleinformatycznych oraz we wdrażaniu nowych technologii teleinformatycznych

Od kandydatów oczekujemy:

€˘wykształcenia wyższego technicznego
€˘znajomości zasad funkcjonowania sieci oraz dokonywania identyfikacji głównych jej komponentów
€˘znajomości modelu referencyjnego OSI-ISO
€˘umiejętności konfigurowania:routerów firmy Cisco, przełączników firmy Cisco, Huawei i HP, podstawowego routingu na urządzeniach sieciowych
€˘dodatkowym atutem będzie znajomość systemów operacyjnych Linux
€˘co najmniej rocznego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
umowa na czas określony
Miejsce pracy:
Lublin, lubelskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-10 - 2018-02-09
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_senior_support_analyst_malopolskie_20130528_135136