nr oferty: 72084 / 2017-11-06
Praca dla informatyków
Administrator IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

OBOWIĄZKI

  • Wsparcie pracowników oraz użytkowników aplikacji biurowych oraz komunikacji internetowej

  • Instalacje i naprawy systemów połączeń, problemów sieciowych oraz rozwiązywanie problemów z drukowaniem

  • Wsparcie działalności sieci wewnętrznych i zewnętrznych

  • Naprawa i dostawa sprzętu komputerowego do wszystkich zespołów

  • Gromadzenie wszelkich niezbędnych danych statystycznych

Oferujemy:

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Bonusy pozapłacowe (min. opieka zdrowotna)

  • Szkolenie wdrażające do wykonywania powierzonych obowiązków

  • Możliwość uzgodnienia godzin pracy

  • Szansę na rozwój zawodowy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki lub kierunków pokrewnych

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Zaawansowane umiejętności obsługi systemu operacyjnego Windows, pakietu MS Office

  • Zainteresowanie nowymi technologiami oraz biegłość w obsłudze sprzętów elektronicznych

  • Komunikatywność, nastawienie na pracę z ludźmi, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:
Lublin, lubelskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-06 - 2017-11-21
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-php_252229.html