nr oferty: 73937 / 2017-11-14
Praca dla informatyków
Administrator IT
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko Administrator IT dla jednego z naszych klientów. Praca w Lubinie.

Rola:

  • Zarządzanie i administracja serwerami

  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów systemowych i aplikacji

Oferujemy:

Oferowane:

  • Atrakcyjne wynagrodzenia

  • Pakiet benefitów (karta multisport, opieka medyczna)

  • Możliwość udziału w kursach i szkoleniach technicznych

  • Miła atmosfera pracy, możliwość rozwoju własnych kompetencji

Wymagania:

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania systemami informatycznymi

  • Znajomość Active Directory / SQL/ Oracle

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Dobry język angielski

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji

Miejsce pracy:
Lubin, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-14 - 2017-12-14
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-m-k_257849.html