nr oferty: 78834 / 2018-02-02
Praca dla informatyków
Administrator/Developer infrastruktury IT i monitorowania
Umiejętności komputerowe:
Systemy operacyjne: Solaris,
Programowanie: Perl,
Opis stanowiska:

Osoba na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie i rozwój centralnego środowiska do zarządzania logami infrastruktury i aplikacji.

W zakresie odpowiedzialności jest:

  • utrzymanie ciągłości działania środowiska

  • patchowanie

  • planowanie pojemności

  • budowa nowych środowisk do zarządzania logami dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych OPL

  • podłączanie serwerów i aplikacji do repozytorium logów

  • budowa wzorców danych (parsowanie danych)

Wymagania:

  • praca w lokalizacji Łomża, Warszawa, Łódź; po okresie próbnym możliwość pracy z domu (częściowej pracy z domu)

  • znajomość SO (RedHat, CentOs, Linux), Windows,

  • pisanie skryptów (np. Python, Ruby, Perl, Batch)

  • kompetencje pożądane: znajomość środowiska ElasticSearch (ELK, Logstash, Kibana),

  • znajomość narzędzi monitorowania Zabbix, Nagios;

  • znajomość SO Unix (Solaris, AiX, HP-UX)

Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi wspierających zarządzanie infrastrukturą:

  • Puppet

  • Ansible

  • Graphana

  • Prometheus

  • Programowanie

Miejsce pracy:
Łomża, podlaskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-02 - 2018-03-03
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-service-delivery-manager-ze-znajomoscia-jezyka-francuskiego-lub-niemieckiego_286068.html