nr oferty: 106874 / 2019-06-24
Praca dla informatyków
Expert Narzędzi Monitorowania
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Doświadczenie w zakresie poniżej zestawionych narzędzi musi umożliwiać realizowanie usług na systemach operacyjnych Linux, Windows, Unix, platformy virtualnej w zakresie:

  • instalacji i konfiguracji agenta monitorującego/zarządzającego

  • tworzenia grafów wspomagających identyfikację źródeł niedostępności infrastruktury

  • analizę i wizualizację logów infrastruktury informatycznej i aplikacji

  • podłączenia agentów do centralnych konsol

  • developmentu specyficznych (custom) wymagań w zakresie monitorowania/zarządzania dla danego narzędzia

  • budowy integracji pomiędzy narzędziami

  • dostarczania usług dla innych narzędzi OpenSource w oparciu o DevOps-owy model współpracy

Wymagania:

Doświadczenie w konfigurowaniu i utrzymaniu następujących narzędzi monitorowania i zarządzania:

Podstawowe:

  • Zabbix

  • Graphana

  • Elastic Search

  • Prometheus

Dodatkowy atut:

  • Ansible

  • Puppet

Miejsce pracy:
Łomża , podlaskie, Polska
Oferta ważna:
2019-06-24 - 2019-07-24
Link do oferty: https://www.praca.pl/expert-narzedzi-monitorowania_2541688.html