nr oferty: 93925 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Tester
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Jako członekzespołu będziesz aktywnie brał udział w:

  • Przeprowadzaniu testów manualnych lub automatycznych

  • Tworzeniu scenariuszy testowych

  • Raportowaniu wyników testów

Oferujemy:
Co możemy Ci zapewnić?

  • Wsparcie wrozwoju kariery ikompetencji €“ pełne dofinansowanie kursów icertyfikacji,dostęp do materiałów oraz platform e-learningowych, opiekę mentora, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery.

  • Pełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Wymagania:
Czegood Ciebie oczekujemy?

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość metod i technik testowania

  • Umiejętność analizowania defektów oprogramowania

  • Podstawowa znajomość SQL i Javy

  • Angielski umożliwiający swobodną komunikacje w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Doświadczenie z narzędziami i framworkami w obszarze automatyzacji

  • Znajomość zagadnień continuous integration

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_specjalista_ds_obslugi_klienta_z_j_finskim_lodzkie_20131225_102032