nr oferty: 86213 / 2018-05-29
Praca dla informatyków
Specjalista ds. rozwoju bankowości internetowej
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, CSS,
Opis stanowiska:

Jeśli chcesz:

  • budować narzędzia w kanałach elektronicznych w celu zwiększania zaangażowania i realizacji celów sprzedażowych,

  • wdrażać narzędzia analityczne w obszarze kanałów elektronicznych,

  • tworzyć testy A/B w celu optymalizacji sprzedaży w obszarze kanałów elektronicznych,

  • analizować rozwiązania i zdobywać wiedzę dot. technologii wspomagających analitykę w kanałach elektronicznych,

  • analizować rozwiązania i zdobywać wiedzę dot. technologii do analizy danych (hadoop, qlik, splunk, Google data studio, inne)

  • współpracować z działem IT

Oferujemy:

Jeśli jesteś osobą samodzielną, która regularne pogłębia swoją wiedzę, potrafisz współpracować w zespole oraz cechujesz się silną motywacją do pracy odnajdziesz się w naszym zespole.Jeśli potrafisz dobrze organizować swoją pracę oraz chcesz pracować w zespołach projektowych - Zaaplikuj już dziś !

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • współpracę w zgranym zespole

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, kluby mBanku, dostęp do bezpłatnych ebooków i wiele innych),

  • zdobycie umiejętności prowadzenia projektów,

  • możliwość współpracy z firmami zewnętrznym

  • know how w dziedzinie bankowości internetowej

  • Rozwój w departamencie kanałów elektronicznych

  • Możliwość pracy zdalnej max 5 dni w miesiącu

Wymagania:

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • masz doświadczenie w projektach prowadzonych metodykami zwinnymi np. SCRUM w roli uczestnika lub prowadzącego projekt

  • wykazujesz umiejętności analityczne w analizie i korelacji dużych ilości danych,

  • znasz pakiet MS Office

  • znasz narzędzia analityczne pozwalające na zbieranie i analizę danych w tym(Google Analytics, Google Data Studio)

  • komunikujesz się w języku angielskim na poziomie B2, pozwalającym na czytanie książek i zdobywanie z nich wiedzy

Mile widziane

  • doświadczenie w rozwoju kanałów elektronicznych,

  • podstawowa wiedza z zakresu technologii (głównie HTML/CSS, JS)

  • podstawowa wiedza z zakresu budowy stron internetowych oraz technologii, dla lepszego zrozumienia w kontekście współpracy z zespołem IT,

  • wiedzę dot. technologii do analizy danych (hadoop, qlik, splunk, Google data studio, inne)

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-29 - 2018-06-28
Link do oferty: http://www.praca.pl/big-data-engineer_310053.html