nr oferty: 93839 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Analiz jakości portfela kredytowego
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

To co dajemy to możliwość:

  • stawiania i weryfikowania hipotez na potrzeby zarządzania ryzykiem w części detalicznej Banku z wykorzystaniem narzędzi z rodziny SAS i Qlik,

  • rozwoju umiejętności posługiwania się językami baz danych i tworzenia warstwy wizualnej uzyskanych wyników analiz,

  • współpracy przy tworzeniu nowych rozwiązań produktowych i procesowych w obszarze kredytów detalicznych z zespołami polityki kredytowej, narzędzi i liniami biznesowymi.

Oferujemy:

Co możemy Cizaoferować?

  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w obszarze analiz i monitorowania portfela w Departamencie Zarządzania Ryzykiem Detalicznym,

  • udział w ciekawych projektach bankowych,

  • nowoczesne narzędzia do pracy z danymi,

  • możliwość wykonywania pracy w trybie zdalnym (1-2 dni w tygodniu),

  • możliwość podjęcia współpracy wramach umowy o pracę.

Wymagania:

Zaaplikuj, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe w zakresie ekonometrii, statystyki, matematyki finansowej, analityki gospodarczej lub pokrewnych kierunków,

  • dobrze się czujesz w zadaniach związanych z analizą danych,

  • znasz detaliczne produkty kredytowe jakie oferuje mBank,

  • masz doświadczenie w obszarze analiz jakości portfela kredytowego,

  • posługujesz się swobodnie językiem angielskim.

Jeśli jesteś osobą samodzielną i charakteryzującą się analitycznym podejściem do rozwiązywania problemów to szybko odnajdziesz się w tym Zespole. Dodatkowo przydadzą Ci się umiejętności komunikacji i pracy w zespole (przekazywanie informacji, pozyskiwanie jej). Potrafisz obronić swoje zdanie i dzielić się pomysłami €“ zaaplikuj już dziś!

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/agencja_pracy_headhunters_mlodszy_programista_dolnoslaskie_20131218_154631