nr oferty: 106891 / 2019-06-24
Praca dla informatyków
Senior SAP Security Analyst
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko: Senior SAP Security Analyst.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Koordynację projektów;

  • Implementację SAP GRC Access Governance;

  • Wprowadzanie zmian do autoryzacji SAP;

  • Wsparcie merytoryczne zespołu;

  • Tworzenie i aktualizację dokumentacji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki współpracy (umowa o pracę);

  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie na życie);

  • Dla osób spoza Łodzi - wsparcie w relokacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka, Matematyka);

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku;

  • Wiedza z zakresu modułów SAP Authorizations oraz SAP GRC;

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (pozwalająca na swobodną komunikację).

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2019-06-24 - 2019-07-24
Link do oferty: https://www.praca.pl/senior-sap-security-analyst_2544287.html