nr oferty: 92749 / 2018-09-13
Praca dla informatyków
Rejestrator danych ubezpieczeniowych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Główne zadania realizowane na stanowisku:

  • rejestrowanie danych ubezpieczeniowych do wewnętrznego systemu informatycznego,

  • weryfikacje zgodności zarejestrowanych danych w wewnętrznych systemach z dokumentacją,

  • korygowanie danych w wewnętrznym systemie informatycznym.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej instytucji ubezpieczeniowej,

  • pracę w ramach umowy zlecenia,

  • wynagrodzenie akordowe,

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia oraz poszerzania swoich kompetencji,

  • pracę w przyjaznej atmosferze oraz młodym i dynamicznym zespole.

Wymagania:
Wymagania:

  • studenci pierwszych lat studiów, preferowany tryb nauki zaoczny,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze aplikacji komputerowych, rejestracji dokumentów,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • dokładność w wykonywanych zadaniach oraz zorientowanie na szczegół,

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej.

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-09-13 - 2018-09-27
Link do oferty: http://www.praca.pl/mlodszy-programista-xml_331977.html