nr oferty: 106890 / 2019-06-24
Praca dla informatyków
QA Engineer (Java)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta z Łodzi, firmy o stabilnej pozycji na rynku, realizującej kompleksowe projekty z zakresu IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko: QA Engineer.

Zadania:

  • analiza wymagań oraz tworzenie scenariuszy testowych;

  • testy aplikacji desktopowych i mobilnych;

  • organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej;

  • zgłaszanie i obsługa defektów w systemie Jira

  • praca z klientem zewnętrznym jak i wewnętrznym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • jasną ścieżkę kariery (szkolenia, konferencje)

  • pakiet medyczny

  • przyjazna atmosfera pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Testera/Specjalisty QA;

  • umiejętność tworzenia scenariuszy testowych oraz wykonywania testów

  • umiejętność testowania WebServices;

  • umiejętność przeprowadzania testów automatycznych (Java), mile widziana

  • mile widziana znajomość narzędzi Jenkins, JIRA i Confluence

  • dobra znajomość języka angielskiego;

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2019-06-24 - 2019-07-24
Link do oferty: https://www.praca.pl/qa-engineer-java_2544291.html