nr oferty: 83320 / 2018-04-10
Praca dla informatyków
Programista Baz Danych (SQL/PL-SQL)
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MySQL, DB2, Oracle,
Opis stanowiska:

Czym będziesz się zajmować?

  • rozwojem ioptymalizacją procesówbazodanowych opartych otechnologie Oracle;

  • tworzeniem zapytań iprocedur wjęzykach SQL iPL-SQL;

  • monitorowaniem wydajności baz danych.

Oferujemy:
Co możemy Ci zapewnić?

  • możliwość dołączenia do budowanego od podstaw centrum rozwoju oprogramowania jednej znajwiększych na świecie firm doradztwa IT;

  • wsparcie wrozwoju kariery ikompetencji €“ pełne dofinansowanie kursów icertyfikacji, dostęp do materiałów oraz platform e-lerningowych, opiekę mentora, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery;

  • pełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold;

  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum roku doświadczenia w programowaniu baz danych;

  • dobrej znajomości języka SQL i PL-SQL oraz przynajmniej jednej z baz danych: Oracle, SQL Server, DB2 lub MySQL;

  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-10 - 2018-05-10
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_konsultant_ds_bezpieczenstwa_sieci_z_jezykiem_wloskim_dolnoslaskie_20130122_094602