nr oferty: 98963 / 2018-12-31
Praca dla informatyków
Praktykant w obszarze programowania
Umiejętności komputerowe:
Systemy operacyjne: Unix/Linux,
Programowanie: C/C++, .NET, PHP, Perl,
Opis stanowiska:
Główne zadania praktykanta:

  • Implementacja, dokumentowanie, testowanie wybranych funkcjonalności złożonych systemów informatycznych

  • Udział w przygotowaniach procesów wdrażania i aktualizacji systemów informatycznych

  • Pomoc w diagnostyce i usuwaniu usterek

  • Przeprowadzanie testów jednostkowych

  • Zdobywanie wiedzy od doświadczonych kolegów

Oferujemy:
Co możemy Ci zapewnić?

  • Płatne, 3 miesięczne praktyki w Łodzi

  • Doskonałą atmosferę pracy

  • Opiekę doświadczonego mentora

  • Dla wybranych osób możliwość nawiązania stałejwspółpracy

Wymagania:
Profil praktykanta:

  • Podstawowa znajomość co najmniej jednego z wybranych języków programowania:

  • C/C++, Java, Perl, PHP,.NET/C#, Python, Ruby, bash/ksh

  • Podstawowa znajomość języka zapytań SQL

  • Mile widziana znajomość systemów operacyjnych Unix/Linux

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

  • Dyspozycyjność w trakcie odbywania praktyki (min. 24 godziny w tygodniu)

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-12-31 - 2019-01-27
Link do oferty: http://www.praca.pl/administrator-lotus-notes-domino-z-angielskim-i-lub-niemieckim_475113.html