nr oferty: 82778 / 2018-04-03
Praca dla informatyków
Linux Specialist - DevOps
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Internet: SMTP, DNS,
Opis stanowiska:
Jako członek zespołuAccenture będziesz zaangażowany w:

  • Rozwiązywanieproblemów wpływających na funkcjonowanie/dostępność systemów produkcyjnych

  • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymywanie serwerów i usług Linuxowych (Red Hat, Oracle Linux)

  • Prowadzanie zmian, analiza i ocena ich wpływu na utrzymanie systemów

Oferujemy:
Co oferujemy wzamian?

  • Pracę wjednej znajwiększych na świecie firm doradztwa IT

  • Wsparcie wrozwoju kariery ikompetencji €“ dofinansowanie kursów icertyfikacji, dostęp do materiałów oraz platform e-learningowych, opiekę mentora, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery

  • Pełen komfort pracy €“ prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Wymagania:
Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w administracji systemem Linux (min. 4 lata)

  • Umiejętności pisania skryptów Bash-owych(znaszPerla lub Pythona? pochwal się tym!)

  • Znajomości usług sieciowych i protokołów typu DNS, SMTP, NFS, NTP

  • Swobodnego posługiwania się językiem angielskim

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-03 - 2018-05-03
Nasz partner Praca.pl
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista_302673.html