nr oferty: 93928 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
JAVA/Salesforce Developer
Umiejętności komputerowe:
Internet: XML,
?rodowiska: Eclipse,
Opis stanowiska:
Salesforce to innowacyjna technologia, która pozwala przekraczać granice wydajności zintegrowanych aplikacji, wykorzystywanych przez największe globalne organizacje. Dynamika, chmura IT o wiodącej renomie, stale rosnący świat aplikacji na AppExchege, nowoczesny biznes i innowacyjne rozwiązana to właśnie ekosystem Salesforce.

Zapewne już słyszałeś/łaś, że rozwiązania chmurowe są przyszłością. Z nami będziesz miał szansę poznania Salesforce, by w przyszłości zostać ekspertem w tym obszarze.

Oferujemy:
Our offer:

  • Pracę w jednej z największych na świecie firm doradztwa IT

  • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji €“ dofinansowanie kursów i certyfikacji, dostęp do materiałów oraz platform e-learningowych, opiekę mentora, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery

  • Pełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Wymagania:
Requirements:

  • Min. 1 roku doświadczenia w pracy z Java SE lub innym językiem obiektowym

  • Chęci nauki technologii Cloud (SaaS) oraz nastawienia na rozwój w obszarze Salesforce

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Znajomości Eclipse/Sublime i XML

  • Podstawowej znajomości relacyjnych baz danych i SQL

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_pracownik_administracyjny_za_granica_20131225_102031