nr oferty: 96253 / 2018-11-06
Praca dla informatyków
Inżynier Testów Oprogramowania
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript,
Opis stanowiska:

Cenisz sobie praktyczne podejście do testowania oprogramowania?

Specjalizujesz się w automatyzacji testów funkcjonalnych?€“ być może szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej platformę IT dla pracowników sektora upadłości w USA poszukujemy specjalisty na stanowiskoInżyniera Testów Oprogramowania, który dołączy do zespołu rozwijającego jeden z jej głównych produktów.

Czym będziesz się zajmować?

  • Tworzeniem przypadków testowych i scenariuszy

  • Przygotowywaniem danych testowych

  • Tworzeniem testów automatycznych

  • Testowaniem manualnym

  • Zgłaszaniem błędów

Oferujemy:

Co może Ci zaoferować:

  • Umowę dostosowaną do potrzeb (UoP/B2B)

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia zawodowe

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Benefit Systems + prywatna opieka medyczna

  • Imprezy integracyjne

Wymagania:

Czego oczekuje nasz Klient?

  • Min. 2 lata doświadczeniaw pracy na podobnym stanowisku

  • Praktycznych umiejętności w zakresie tworzenia przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej

  • Znajomości narzędzi wspomagających pracę zespołu programistycznego(Jira/Confluence/Bamboo)

  • ZnajomościSelenium WebDriver 2.0/3.0 / Page Object Pattern / JBehave

  • Znajomości systemów kontroli wersji(SVN/Git)

  • Podstawowej znajomościLinuxaiBasha

  • Znajomości podstaw językaJava

  • Dobrej znajomościSQL

  • Zaangażowania w rozwijanie własnych umiejętności

  • Dobrych umiejętności analitycznych i komunikacyjnch

  • Dokładności i sumienności

  • Dobrej znajomościjęzyka angielskiego

Mile widziane:

Testy penetracyjne, Python/JavaScript, JMeter, ProtractorJS, Robot Framework

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-06 - 2018-12-06
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-helpdesk-with-swedish_455760.html