nr oferty: 97766 / 2018-12-04
Praca dla informatyków
Analityk internetowy
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Internet: HTML, JavaScript,
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta z Łodzi, firmy o stabilnej pozycji na rynku, realizującej kompleksowe projekty z zakresu IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Analityk internetowy.

Zadania:

  • planowanie działań analitycznych, analiza danych, przygotowywanie raportów oraz wniosków dla witryn internetowych i aplikacji,

  • wdrażanie GTM/GA na stronach internetowych i aplikacjach,

  • monitoring, analiza wyników, opracowanie rekomendacji,

  • prowadzenie szkoleń dla Klientów oraz udział w spotkaniach i ofertowaniu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • jasną ścieżkę kariery (szkolenia, konferencje)

  • pakiet medyczny

  • przyjazna atmosfera pracy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (analiza danych, e-marketing, projekty SEM lub SEO)

  • znajomość GA (certyfikat mile widziany), SEO, SEM, Social Media, UX

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne

  • dobra znajomość MS Office

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • mile widziana znajomość GTMr, Measurement Protocol, Google Data Studio, HTML, JavaScript, PHP

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-12-04 - 2019-01-03
Link do oferty: http://www.praca.pl/informatyk-handlowiec_466942.html