nr oferty: 84780 / 2018-05-07
Praca dla informatyków
Analityk Systemowy / Support
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Zakres zadań:

  • analiza potrzeb i wymagań rozwiązań systemowych dla naszych partnerów,

  • współpraca i obsługa stałych klientów biznesowych i instytucjonalnych spółki w zakresie wsparcia IT,

  • współpraca w zespole kreatywnym przy rozwoju nowych wersji oprogramowania i nowych funkcjonalności przydatnym użytkownikom,

  • prowadzenie spotkań, negocjacji i prezentacji rozwiązań IT,

  • aktywne poszukiwanie nowych kontrahentów zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami z dziedziny oprogramowania dla biznesu.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • płatny staż w kreatywnym zespole z możliwością kontynuowania współpracy,

  • elastyczny wybór formy odbywania stażu,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze usług IT dla biznesu,

  • start-upowy system pracy,

  • kartę sportową,

  • codziennie prawdziwą włoską kawę, owoce i współfinansowane lunche.

Wymagania:
Wymagania:

  • języki: Angielski, średnio-zaawansowany,

  • mile widziane ukończone lub ostatnie lata studiów na kierunkach ekonomicznych, informatycznych, biznesowych zarządzania lub pokrewnych

  • umiejętności: Dobra znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego, kreatywność, zdolność komunikacji i negocjacji, umiejętność pracy w dynamicznym zespole, zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków, otwartość.

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-07 - 2018-06-06
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_junior_account_manager_mazowieckie_20130122_094503