nr oferty: 77686 / 2018-01-12
Praca dla informatyków
Analityk Biznesowy / Systemowy
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta - spółki należącej do lidera w sektorzeochrony zdrowia, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Analityk biznesowo - systemowy.

Oferta jest skierowana do osób, które będę odpowiedzialne za:

  • zbieranie i analizę wymagań biznesowych;

  • zapewnienie wsparcia dla aplikacji;

  • tworzenie dokumentacji projektowej;

  • analizę wymagań pod kątem optymalizacji procesów w firmie;

  • współpracę z programistami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań;

  • szkolenia użytkowników;

  • testowanie nowych rozwiązań;

  • kompleksową obsługę produktu od wizji aż do wdrożenia;

  • tworzenie dokumentacji użytkownika.

Oferujemy:

Od nas:

  • długofalowa, bezpośrednia (nie outsorcing) współpraca przy Umowie o Pracę;

  • benefity: pakiet sportowy, trener biegowy, opieka medyczna, ubezpieczenie lekowe, wyjazdy integracyjne;

  • możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach projektów;

  • partnerska, przyjazna atmosfera;

  • stabilność zatrudnienia, poszerzanie wiedzy, rozwój.

Wymagania:

Do podjęcianiniejszych wyzwań, należałoby posiadać:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • dobrą znajomość notacji UML i BPMN;

  • zdolność analitycznego myślenia;

  • wysokie zdolności interpersonalne;

  • podstawowąznajomość baz danych;

  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów;

  • wykształcenie wyższe;

Mile widziane:

  • znajomość walidacji systemów skomputeryzowanych GAMP 5.0;

  • znajomość branży logistycznej oraz transportowej.

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-12 - 2018-02-11
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_kucharz_za_granica_20130515_131639