nr oferty: 79425 / 2018-02-12
Praca dla informatyków
Administrator sieci
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Realizacja zadań w ramach operacyjnych procesów IT - zarządzanie dostępnością, zarządzanie konfiguracją, zarządzanie zmianą, zarządzanie incydentami/problemami

  • Świadczenie usług profesjonalnych w zakresie utrzymania sieci LAN w Data Center wraz z systemami bezpieczeństwa

  • Zapewnienie dostępności zarządzanych systemów poprzez działania zapobiegające występowaniu awarii, obsługę awarii i incydentów w środowiskach sieciowych Data Center

  • Realizacja prac wdrożeniowych polegających na instalacji i konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania w ramach istniejących i dla nowych segmentów sieci

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku administratora sieci aktywnej składającej się minimum z 10 urządzeń typu router czy switch, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu siecią w Data Center

  • Teoretyczna i praktyczna wiedza na temat protokołów sieciowych TCP/IP, STP, 802.1q, QOS, OSPF, static route, VRRP, NAT, SSL

  • Podstawowa znajomość narzędzi do monitorowania sieci

  • Umiejętność posługiwania się systemem Linux, pisania skryptów w bash, php €“ mile widziana

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikację z klientami zewnętrznymi

  • Mile widziane doświadczenie z urządzeniami firmy CISCO, Juniper, F5, Checkpoint, Radware

Miejsce pracy:
Łódź, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-12 - 2018-03-14
Link do oferty: http://www.praca.pl/administrator-baz-danych-oracle_290645.html