nr oferty: 93989 / 2018-10-08
Główny Specjalista ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Wdrażanie i testowanie nowych usług oferowanych przez Orange dla różnych Operatorów (Europa, Karaiby, Afryka)

  • Usuwanie problemów i incydentów u Operatorów Grupy Orange

  • Monitorowanie i analizowanie parametrów jakościowych sieci

  • Opracowywanie zadań prewencyjnych w celu ograniczenia występowania incydentów

  • Rozwój i wdrażanie narzędzi nadzoru oraz mechanizmów automatyzacji

Oferujemy:

  • Widoczne efekty

  • Przestrzeń do inicjatywy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową bez limitów

  • Realne wyzwania na co dzień

  • Zawsze na czasie

Wymagania:

  • Znasz architekturę i działanie mobilnych sieci GSM, VoLTE/WiFi, LTE i Femto

  • Znasz protokoły używane w sieciach mobilnych

  • Znasz systemy operacyjne np. Linux, bazy danych np. SQL, mySQL

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym pracę w międzynarodowym zespole

  • Znasz zagadnienia związane z wirtualizacją (mile widziane)

Miejsce pracy:
Łódź, ul. Wólczańska 22/26, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-08 - 2018-11-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_mobile_technology_developer_mazowieckie_20140110_104028