nr oferty: 93685 / 2018-10-03
Praca dla informatyków
Praktyka w Wydziale Baz Danych
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, MySQL, Oracle,
Opis stanowiska:

  • wsparcie przy administrowaniu bazami danych

  • przygotowywanie bieżących analiz

  • pomoc przy optymalizacji wydajności baz danych

  • rozwiązywanie zagadnień problemowych w zakresie infrastruktury IT

  • wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach

Oferujemy:

  • trzymiesięczną płatną praktykę

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii

  • możliwości nauki i rozwoju w interesujących Cię obszarach

  • ciekawe wyzwania w pozytywnej atmosferze pracy

Wymagania:

  • posiadasz status studenta

  • wiedza z zakresu baz danych

  • mile widziana znajomość (do wyboru): Oracle, MS SQL, Postgres, MySQL, MongoDB

  • chcesz się rozwijać w obszarze IT i nowych technologii

  • posiadasz zdolności analityczne

  • lubisz pracę w zespole ciekawych ludzi

Miejsce pracy:
Łódź, ul Chóralna 2, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-03 - 2018-11-02
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_ios_programmer_wielkopolskie_20131126_104202