nr oferty: 82192 / 2018-03-23
Praca dla informatyków
Specjalista ds. IT/ Administrator
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: CL,
Internet: DNS,
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

  • Wsparcie działu IT w zakresie administracji infrastrukturą sieciową

  • Zarządzanie bazą serwerową

  • Administrację i rozwój bieżących systemów informatycznych

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących incydentów związanych z IT

  • Tworzenie narzędzi wspierających pracę użytkowników

  • Udział w projektach wdrożeniowych

  • Wsparcie użytkownika końcowego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Zdobycie bogatego doświadczenia w branży IT

  • Stabilność zatrudnienia

  • Szerokie możliwości awansówwewnętrznych

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania:

  • Praktycznej znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN/WIFI (np. konfiguracja urządzeń)

  • Znajomości zasad działania i konfiguracji usług sieciowych (np. DNS, DHCP, NFS, WWW)

  • Znajomości baz danych na poziomie administracyjnym (MS SQL, ORACLE, MYSQL, inne wybrane)

  • Administracyjnej znajomości systemów i usług z rodziny Windows (AD, DFS, GPO)

  • Administracyjnej znajomości systemów Linux (zasada działania, skrypty automatyzujące)

  • Umiejętności w zakresie programowania (wybrane języki)

  • Doświadczenia w pracy z wybranymi systemami biznesowymi (ERP, BI, HR, WMS)

  • Znajomości pakietu MS Office w szczególności MS Excel

  • Zdolności analitycznych w podejściu do rozwiązywanych problemów

  • Dokładności, skrupulatności, samodzielności w działaniu, komunikatywności

  • Dyspozycyjności

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Miejsce pracy:
Krotoszyn, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-03-23 - 2018-04-22
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_android_developer_mazowieckie_20130723_094044