nr oferty: 84715 / 2018-05-04
Praca dla informatyków
Specjalista Business Intelligence
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:

  • Modelowanie i tworzenie aplikacji raportowych oraz hurtowni danych

  • Tworzenie analiz okresowych i raportowania ad-hoc

  • Weryfikację zgodności raportowanych danych ze źródłowymi systemami informatycznymi

  • Optymalizację istniejących rozwiązań

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Zdobycie bogatego doświadczenia w branży IT

  • Stabilność zatrudnienia

  • Szerokie możliwości awansówwewnętrznych

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania:

  • Praktycznej znajomości projektowania i rozwoju systemów Business Intelligence oraz hurtowni danych

  • Zaawansowanej znajomości systemów baz danych (Oracle, MS SQL Server)

  • Zaawansowanej znajomości MS Excel

  • Zdolności analitycznych w podejściu do rozwiązywanych problemów

  • Dokładności, skrupulatności, samodzielności w działaniu, komunikatywności

  • Dyspozycyjności

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Miejsce pracy:
Krotoszyn, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-04 - 2018-06-03
Link do oferty: http://www.praca.pl/java-j2ee-developer_307246.html