nr oferty: 74842 / 2017-11-24
Praca dla informatyków
Tester oprogramowania
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: C/C++,
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań oraz tworzenie scenariuszy testowych dla systemów wbudowanych

  • Konfigurowanie stanowisk testowych

  • Przeprowadzanie testów na stanowiskach HiL i SIL, w tym testów bezpieczeństwa

  • Analiza oraz raportowanie wyników testów

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w gronie najlepszych inżynierów z branży motoryzacyjnej

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami i metodami pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

Wymagania:
Oczekiwane umiejętności:

  • Zagadnienia testowania oprogramowania na stanowiskach HiL

  • Programowanie w językach: Python, C/C++

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację

  • Umiejętność dyskusji i osiągania kompromisów

Dodatkowe umiejętności:

  • Znajomość narzędzi do zarządzania procesem (np. DOORS, PTC Integrity)

  • Znajomość VECTOR CANoe, Lauterbach Debugger

  • Znajomość protokołów używanych w branży automotive

  • Certyfikat ISTQB

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-24 - 2017-12-24
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_service_help_desk_specialist_with_french_dolnoslaskie_20130221_151130