nr oferty: 93878 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Specjalista Back Office z j. rumuńskim
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • przetwarzanie informacji i zarządzanie danymi,

  • sprawdzanie poprawności i wprowadzanie danych,

  • sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentów i informacji,

  • współpraca z innymi działami i zagranicznymi oddziałami firmy Klienta,

  • przetwarzanie danych w zgodzie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Oferujemy:

  • międzynarodowe środowisko pracy,

  • szkolenia (m.in. szkolenie wprowadzające, szkolenia językowe),

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, ubezpieczenie na życie.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego i rumuńskiego na poziomie min. B1,

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • entuzjastyczne podejście do pracy zespołowej,

  • elastyczność i umiejętność zarządzania czasem pracy.

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/advicom_sp_z_oo_administrator_windows_server_slaskie_20131230_143915