nr oferty: 87441 / 2018-06-13
Praca dla informatyków
QA Engineer
Umiejętności komputerowe:
Internet: XML,
Opis stanowiska:
Będziesz pracował z nami nad:

  • Procesem testowania dedykowanych aplikacji webowych głównie dla branży energetycznej

  • Pisaniem scenariuszy testowych

  • Wdrażaniem testów automatycznych

  • Rozwijaniem umiejętności młodszych testerów

  • Sprawną realizacją zadań z zespołem projektowym zgodnie ze SCRUM

Oferujemy:
W zamian za Twoją pracę oferujemy Ci:

  • Realny wpływ na kształt projektów i całego działu QA

  • Pracę w najnowszych technologiach z globalnymi klientami

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (kontrakt B2B z bonusem wakacyjnym)

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Elastyczne godziny pracy

  • Świeże owoce każdego tygodnia

  • W każdy piątek wspólny lunch, który finansuje firma

  • Wspólne świętowanie sukcesów firmy

  • Biuro w Centrum Krakowa, bezpłatne miejsca parkingowe

#codibly, #codiblytechtalks

Wymagania:
Nasz zespół potrzebuje od Ciebie:

  • 3-5 letniego doświadczenia w obszarze QA

  • Podstawowej znajomości przynajmniej jednego języka obiektowego (np. Java, C#)

  • Umiejętności w pisaniu testów automatycznych (Groovy, Java, Selenium Webdriver)

  • Doświadczenia w XML, SOAP, REST

  • Wiedzy z zakresu wytwarzania (CI) oraz testowania oprogramowania (BDD, TDD)

  • Doświadczenia w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych

  • Umiejętności tworzenia testów jednostkowych oraz funkcjonalnych/integracyjnych

  • Znajomości narzędzi i frameworków do testowania oprogramowania (np. JUnit, Selenium)

  • Doświadczenie z systemami raportowania błędów (JIRA)

  • Swobody w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie i piśmie

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-13 - 2018-07-13
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_mobile_web_developer_malopolskie_20130122_094315