nr oferty: 87052 / 2018-06-07
Praca dla informatyków
QA Engineer
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML,
Opis stanowiska:

Zadania:

  • rozwój iutrzymanie testów automatycznych

  • uczestnictwo przy pełnym procesie wytwarzania oprogramowania €“ dbałość owysoką jakość rozwiązania

  • ścisła współpraca zinnymi członkami zespołu Scrum owego

  • przygotowanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej i ugruntowanej firmie €“ umowa o pracę lub b2b

  • bardzo przyjazne i intelektualnie stymulujące środowisko pracy

  • konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń

  • prywatna opieka medyczna

  • system świadczeń - karta Multisport

  • samodzielny wybór narzędzi pracy

Wymagania:

Wymagania:

  • min. 2-3 lata doświadczenia wtestowaniu automatycznym aplikacji webowych

  • doświadczenie wwykorzystaniu narzędzi do automatyzacji testów

  • mile widziana znajomość frameworka Gatling lub innego (np. Selenium Web Driver, SoupUI, JMeter)

  • umiejętność pisania skryptów wysokiej jakości

  • podstawowa znajomość SQL, Javy, HTML, Linuxa

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dobre umiejętności komunikacyjne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie iw piśmie)

Mile widziane:

  • certyfikat ISTQB/REQB

  • doświadczenie zJIRA iConfluence

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-07 - 2018-07-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_vendor_invoice_management_expert_warminsko_mazurskie_20130119_094106