nr oferty: 78776 / 2018-01-30
Praca dla informatyków
QA Engineer
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML,
Opis stanowiska:

Zadania:

  • rozwój i utrzymanie testów automatycznych;

  • uczestnictwo przy pełnym procesie wytwarzania oprogramowania €“ dbałość o wysoką jakość rozwiązania;

  • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu Scrum owego;

  • przygotowanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej i ugruntowanej firmie €“ umowa o pracę lub b2b;

  • bardzo przyjazne i intelektualnie stymulujące środowisko pracy;

  • konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń;

  • prywatna opieka medyczna;

  • system świadczeń - karta Multisport;

  • samodzielny wybór narzędzi pracy.

Wymagania:

Wymagania:

  • min. 2-3 lata doświadczenia w testowaniu automatycznym aplikacji webowych;

  • doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi do automatyzacji testów;

  • mile widziana znajomość frameworka Gatling lub innego (np. Selenium Web Driver, SoupUI, JMeter);

  • umiejętność pisania skryptów wysokiej jakości;

  • podstawowa znajomość SQL, Javy, HTML, Linuxa;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • dobre umiejętności komunikacyjne;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie).

Mile widziane:

  • certyfikat ISTQB/REQB;

  • doświadczenie z JIRA i Confluence.

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-30 - 2018-02-28
Link do oferty: http://www.praca.pl/inzynier-ds-oprogramowania-c-c-c-mikrokontrolery-w-branzy-automotive_286219.html