nr oferty: 106742 / 2019-06-21
Praktyki letnie w dziale Obsługa klienta IT (jęz. angielski)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Job for

Students & Graduates

Jesteś ambitnym studentem, otwartym na wyzwania? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i rozwijać swoje umiejętności w dziale IT?

Doskonale!
Program Praktyk Letnich Capgemini w Krakowie jest właśnie dla Ciebie!

Letnie Praktyki w Capgemini

  • 3 miesiące płatnych praktyk dla studentów III, IV oraz V roku studiów

  • Miejsce pracy: Kraków

  • Czas trwania praktyk: 1 lipca €“ 30 września

  • Możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu programu

  • Dedykowane szkolenia dla wszystkich praktykantów

Oferujemy:
Co możemy Ci zaoferować?

  • Płatne praktyki od lipca do września

  • Zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowej firmie

  • Wykorzystasz swoje umiejętności językowe w codziennej pracy

  • Poznasz tajniki pracy zespołowej

  • Zdobędziesz praktyczne umiejętności w zakresie zarządzania czasem i priorytetami

  • Weźmiesz udział w ciekawych szkoleniach zdobywając cenne kompetencje

  • Otrzymasz wsparcie opiekuna praktyk

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Dostępność 20h €“ 30h w tygodniu

  • Dobra/bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w grupie oraz pracy z klientem

  • Dobra organizacja własnej pracy

  • Entuzjazm oraz otwartość na nowe, ciekawe zadania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Miejsce pracy:
Krakow, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2019-06-21 - 2019-07-21
Link do oferty: https://www.praca.pl/praktyki-letnie-w-dziale-obsluga-klienta-it-jez-angielski_2544704.html