nr oferty: 78876 / 2018-02-01
Praca dla informatyków
Praktykant SAP
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: CL,
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:
Charakterystyka pracy:

Obowiązki uzależnione są od aktualnych potrzeb projektowych. Mogą wiązać się z:

  • Projektowaniem i analizą procesów.

  • Mapowaniem procesów biznesowych.

  • Prowadzeniem testów przygotowywanych rozwiązań.

  • Pisaniem instrukcji użytkownika.

  • Pisaniem dokumentacji technicznej.

  • Analizą systemów informatycznych.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Płatne praktyki na min. 3 miesiące.

  • Rozwojowe zadania - współudział w tworzeniu rozwiązań, z których korzystają miliony ludzi na całym świecie.

  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie konsultingowej.

  • Po zakończeniu praktyk uzyskanie referencji oraz możliwość zatrudnienia na umowę o pracę - uproszczony proces rekrutacji.

Wymagania:
Kwalifikacje

  • Studenci ostatnich lat studiów takich kierunków jak: informatyka, automatyka, telekomunikacja ielektronika, energetyka, elektrotechnika, ekonometria, statystyka, finanse, ekonomia, zarządzanieoraz pokrewne do ww.

  • Znajomość przynajmniej jednego języka programowania oraz baz danych (SQL, ORACLE, SAS, SAP) będzie mile widziana.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ipolskiego.

  • Dyspozycyjność wtrakcie odbywania praktyki (min 30godzin wtygodniu.

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-01 - 2018-03-03
Link do oferty: http://www.praca.pl/specjalista-ds-sprzedazy-b2b-branza-it_285979.html