nr oferty: 88416 / 2018-06-25
Strona g堯wna
Praca dla informatyk闚
M這dszy Specjalista ds. wsparcia technicznego z j瞛ykiem s這wackim
Umiej皻no軼i komputerowe:
Opis stanowiska:

Zadania:

  • telefoniczna i mailowa obs逝ga klienta w j瞛yku s這wackim

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

  • udzielanie informacji klientom i pomoc w rozwi您ywaniu problem闚 technicznych

  • prowadzenie rejestru zg豉szanych problem闚 i wniosk闚

Oferujemy:
Nasz Klient oferuje:

  • umow o prac

  • pakiet benefit闚 pozap豉cowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia grupowe)

  • szkolenia przed przyst徙ieniem do pracy

  • prac w mi璠zynarodowym 鈔odowisku

  • jasn 軼ie磬 kariery

Wymagania:
Wymagania:

  • bardzo dobra znajomo嗆 j瞛yka s這wackiego (C1) i angielskiego (B2)

  • umiej皻no嗆 diagnozowania i rozwi您ywania problem闚

  • umiej皻no嗆 pracy w zespole

  • gotowo嗆 do podj璚ia pracy zmianowej

Miejsce pracy:
Krak闚, ma這polskie, Polska
Bran瘸:
Internet/E-Commerce
Oferta wa積a:
2018-06-25 - 2018-07-25
毒鏚這: praca.pl
Link do oferty: http://www.praca.pl/starszy-programista-java_315795.html