nr oferty: 84718 / 2018-05-04
Praca dla informatyków
Konsultant Wsparcia Technicznego
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

Zadania:

  • wsparcie wewnętrzne pracowników firmy pod kątem informatycznym;

  • reinstalacja i konfigurowanie sprzętu komputerowego;

  • przygotowywanie sprzętu dla nowych pracowników;

  • diagnozowanie i naprawa usterek w laptopach;

  • obsługa drukarki sieciowej wielofunkcyjnej pod kątem konfiguracji, wymiany tonerów, itp.

  • podstawowa obsługa sieciowa LAN i Wi-Fi (w tym przygotowywanie kabli sieciowych i telefonicznych);

  • rozwiązywanie problemów z pocztą;

  • zgłaszanie większych usterek do firmy zewnętrznej;

  • przygotowywanie testowych maszyn wirtualnych w technologii Hyper-V;

  • odblokowywanie kont w domenie, resetowanie haseł, dodawanie do grup pocztowych.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • szkolenie produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne;

  • rozwój w kierunku programowania;

  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia);

  • długoterminową współpracę;

  • dostęp do nowoczesnych technologii.

Wymagania:

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (informatyczne);

  • umiejętność instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych MS Windows i pakietu MS Office;

  • umiejętność konfiguracji klienta pocztowego MS Outlook i znajomość zagadnień archiwizacji poczty;

  • umiejętność konfigurowania sieci LAN, Wi-Fi i drukarek sieciowych;

  • umiejętność serwisowania laptopów;

  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy;

  • komunikatywność.

Mile widziane:

  • znajomość programowania C#

  • znajomość technologii wirtualizacji Hyper-V

  • znajomość serwerów MS SQL oraz zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych.

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-04 - 2018-06-03
Link do oferty: http://www.praca.pl/java-j2ee-developer_307249.html