nr oferty: 84717 / 2018-05-04
Praca dla informatyków
Konsultant Techniczny Modułu Systemowe
Umiejętności komputerowe:
Internet: XML,
Opis stanowiska:

Zadania:

  • obsługa zgłoszeń telefonicznych i mailowych dla sieci partnerskiej i klientów

  • współuczestniczenie w rozwój oprogramowania enova365 Desktop w zakresie funkcjonalności ogólnosystemowych

  • wsparcie sieci wdrożeniowej w zakresie implementacji własnych rozwiązań

  • prowadzenie szkoleń merytorycznych

  • tworzenie dokumentacji

  • tworzenie i przeprowadzanie scenariuszy testowych

Oferujemy:

Oferujemy:

  • szkolenie produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne

  • rozwój w kierunku programowania

  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)

  • długoterminową współpracę

  • dostęp do nowoczesnych technologii

Wymagania:

Wymagania:

  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych

  • podstawowa umiejętność programowania w języku C#

  • łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych - nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu z rozmówcą, budowanie spójnego komunikatu

  • efektywna komunikatywność, otwartość, chęć rozwoju w kierunku nowych technologii

  • znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP

  • wysoce rozwinięte umiejętności korzystania ze środowisk Windows oraz Internetu

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych

  • znajomość zagadnień związanych z chmurą obliczeniową (Microsoft Azure)

  • znajomość formatu plików XML

  • znajomość usług Office 365

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-04 - 2018-06-03
Link do oferty: http://www.praca.pl/java-j2ee-developer_307248.html