nr oferty: 86501 / 2018-06-03
Praca dla informatyków
Konsultant Dynamics CRM
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

Poszukiwany jest kandydat na stanowisko Microsoft Dynamics CRM Konsultant dla jednego z naszych klientów w Krakowie. Firma jest partnerem Microsoft, która prowadzi projekty dla klientów na terenie całej Europy.

Obowiązki:

  • Wsparcie użytkowników systemu Dynamics CRM.

  • Zbieranie informacji na temat zapotrzebowani klientów.

  • Analiza zaistniałych problemów, a także proponowanie rozwiązań.

  • Techniczne i funkcjonalne zarzadzanie aplikacją.

  • Czuwanie nad implementacją projektu u klienta od początku do końca.

Oferujemy:

Swoim pracownikom firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta multisport), możliwość udziału w międzynarodowych projektach, udział w kursach i szkoleniach.

Wymagania:

Poszukujemy osób z:

  • Doświadczenie we wsparciu i zarządzaniu aplikacjami biznesowymi.

  • Bardzo dobra z znajomość MS Dynamics CRM.

  • Znajomość MS SQL, SSRS, SharePoint będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętności analitycznego myślenia.

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego.

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-03 - 2018-07-01
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_senior_plsql_developer_team_leader_lubelskie_20130228_094036