nr oferty: 79579 / 2018-02-13
Praca dla informatyków
Junior QA Engineer
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Compact Solutions Polska zajmuje się rozwiązywaniem najtrudniejszych zagadnień związanych z przetwarzaniem danych. Specjalizujemy się w architekturze, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań do zarządzania informacjami, które pozwalają naszym klientom na błyskawiczne pozyskiwanie istotnych biznesowo informacji ze zgromadzonych danych.

Zadania:

  • Tworzenie i wykonywanie testów automatycznych

  • Testowanie funkcjonalne i integracyjne komponentów oprogramowania

  • Kontrola jakości oprogramowania Compact Solutions

  • Współpraca z utalentowanym zespołem programistów

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, lekcje angielskiego, imprezy firmowe, regularne darmowe lunche i świeże owoce

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta

  • Do dyspozycji: w pełni wyposażona kuchnia oraz fun room

  • Praca w przyjaznej, nieformalnej atmosferze

Wymagania:
Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość metodologii testownia

  • Znajomość narzędzi testowania (Selenium, JMeter, itp.)

  • Podstawowa znajomość programowania w Java

  • Znajomość standardowych języków skryptowych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-13 - 2018-03-15
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-release-manager_292189.html