nr oferty: 77398 / 2018-01-09
Praca dla informatyków
IT Support Specialist
Umiejętności komputerowe:
Internet: XML,
Opis stanowiska:
Co będziesz robić?

  • Konfiguracja, analiza oraz rozwiązywanie problemów/incydentów związanych zpracą systemów ioprogramowania/aplikacji dla klientów firmy

  • Testowanie poprawek, automatyzacja procesu utrzymywania środowisk/ systemów informatycznych iaplikacji uklienta

  • Analizę, rejestrowanie oraz zgłaszanie incydentów izapotrzebowań do wyższego poziomu wsparcia

  • Tworzenie iaktualizacja instrukcji dla użytkowników oraz innej dokumentacji IT

  • Wsparcie innych działów wewnątrz firmy we wdrażaniu nowych aplikacji/uruchamianiu środowisk isystemów informatycznych uklienta

  • Udział wnowych projektach iwdrożeniach na poziomie planowania, projektowania, wykonania iprzekazania

Oferujemy:
Zapewnimy Ci:

  • Pracę przy unikalnych projektach o dużej skali i stopniu skomplikowania

  • Stanowisko dobrane do Twojej wiedzy i umiejętności

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy

  • Pakiet socjalny (kursy językowe, ubezpieczenie medyczne i grupowe, kartę Benefit Systems, obiady)

  • Pracę w zespole, z którym po godzinach zagrasz w piłkę nożną lub pobiegniesz w maratonie

Wymagania:
Co musisz umieć?

  • Znajomość systemów operacyjnych MS Windows Server i Linux

  • Znajomość technologii LAN/WAN

  • Znajomość systemu wirtualizacji VirtualBox, VMware lub Hyper-V

  • Znajomość sprzętu komputerowego (hardware)

  • Mile widziana znajomość języków skryptowych np. PowerShell, Bash, Phyton, struktury plików XML/JSON

  • Mile widziana znajomość systemów kontroli wersji

  • Język angielski €“ min B2

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Skuteczność i efektywność, samodzielność w działaniu i doskonała organizacji pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-09 - 2018-02-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-iphone-ipad_276921.html