nr oferty: 88362 / 2018-06-24
Praca dla informatyków
DevOps Engineer
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MySQL,
Opis stanowiska:

Pearson Frank International jest światowym liderem świadczącym usługi rekrutacyjne specjalizującą się wniszowych rolach zzakresu IT. Zajmujemy się wyłącznie poszukiwaniem Java (J2EE / J2SE / Android), PHP iWeb Development specjalistów wPolsce ina 45 różnych rynkach światowych.Dzięki naszemu doświadczeniu iznajomości wyspecjalizowanego produktu oraz rynku świadczymy profesjonalne ikompleksowe usługi wzakresie rekrutacji.

Poszukujemy inzynierow DevOpsdla jednego z naszych najlepszych klientów końcowych z siedziba w Krakowie. Pracodawca planuje wdrożenie nowego projektu. Będziesz miał okazje dołączyć do kreatywnego zespołu osób wykorzystujących najnowsze rozwiązania technologiczne i rozwijać swoje umiejętności w oparciu o ich doświadczenie.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w jednej z największych globalnych firm

  • Wspaniała atmosfera pracy

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Dostęp do bogatego wachlarza treningowego

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości systemu: Linux (4 lata doświadczenia)

  • Około 2 lat doświadczenia na podobnej pozycji

  • Podstawowej wiedzy w zakresie technologii (Docker/Kubernetes)

  • Poprzednie doswiadczenie w MySQL i No-SQL

  • Dodatkowe doświadczenie z Amazon AWS, albo Microsoft Azure.

Miejsce pracy:
Krakow, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-24 - 2018-07-22
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_junior_network_engineer_praca_zdalna_dolnoslaskie_20130122_094521