nr oferty: 86083 / 2018-05-25
Praca dla informatyków
C#/ .NET Developer
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Internet: HTML, JavaScript, CSS,
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

Dołącz do zespołu GMS Tax Technology w Krakowie jako:

Oferujemy:
U nas możesz liczyć na:

  • pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku,

  • udział w ciekawych projektach informatycznych dla dużych polskich oraz międzynarodowych klientów,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz poszerzenie wiedzy biznesowej oraz technicznej,

  • dostęp do nowoczesnych technologii,

  • zestaw niezbędnych do pracy akcesoriów (m.in. trzy monitory, wydajne komputery),

  • poznanie wysokich standardów pracy,

  • jasno określoną ścieżkę kariery coroczna ocena wyników,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bilety do kin/teatrów etc.),

  • wyjazdy szkoleniowe oraz integracyjne.

Zainteresowane osoby prosimy ozłożenie aplikacjikorzystającz opcji APLIKUJ TERAZ.

Wymagania:

W ramach zespołu Tax Technology zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem zaawansowanych systemów informatycznych wspierających szeroko pojęte procesy rozliczeń podatkowych. Należą do nich przede wszystkim: międzynarodowe opodatkowanie dochodów osobistych (GMS €“ Global Mobility Services) oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Siedzibami zespołu są: Szwajcaria i Polska. Aktualnie poszukujemy ludzi z pasją pragnących dołączyć do dynamicznie rozwijającej się grupy naszych programistów w Krakowie. W swojej pracy skupiamy się na tworzeniu innowacyjnych, bezpiecznych i zarazem ergonomicznych rozwiązań będących połączeniem specjalistycznej wiedzy biznesowej z najnowszymi technologiami. Do grona naszych klientów należy wiele globalnych korporacji doceniających najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończonych studiów wyższych (mile widziani tegoroczni absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów),

  • znajomości programowania obiektowego (preferowany język C#, platforma .NET) oraz baz danych SQL (preferowany MS SQL Server),

  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej, oraz komunikację z innymi członkami zespołu,

  • zdolności analitycznych i organizacyjnych,

  • umiejętności pracy w zespole oraz w środowisku rozproszonym.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie i implementacja nowoczesnych aplikacji biznesowych zgodnie z dostarczoną specyfikacją,

  • obsługę powdrożeniową oraz tworzenie rozszerzeń dla już funkcjonujących modułów,

  • tworzenie dokumentacji projektowo-wdrożeniowej,

  • szkolenie użytkowników i prezentowanie właściwości oprogramowania,

  • uczestnictwo we wdrożeniach oprogramowania oraz współpracę z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów o charakterze biznesowym.

Dodatkowe atuty:

  • wiedza dotycząca programowania aplikacji webowych z wykorzystaniem wzorca MVC/Razor lub pokrewnych,

  • praktyczna znajomość: JavaScript, HTML5, CSS,

  • wiedza nt. tworzenia i wykorzystywania web/windows serwisów,

  • umiejętność stosowania różnych technik testowania oprogramowania,

  • znajomość systemów kontroli wersji, wzorców projektowych oraz ich praktycznego wykorzystania.

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-25 - 2018-06-24
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_it_support_specialist_2nd_line_mazowieckie_20130122_094440