nr oferty: 93686 / 2018-10-03
Praca dla informatyków
Automation Test Engineer (JavaScript)
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript,
Opis stanowiska:

Jesteś doświadczonym pasjonatem testowania frontendowego?

Krakowska firma zbranży telekomunikacyjnej tworząca zaawansowane systemy komunikacyjno-radiowe dla szerokiego przekroju Klientów (organy rządowe, przedsiębiorstwa komercyjne, atakże dla odbiorców indywidualnych) poszukuje specjalistów, którzy wesprą ją wpisaniu, wykonywaniu oraz automatyzowaniu aktualnych testów manualnych.

Twoje obowiązki będą obejmowały wdrożenie testów automatycznych dla jednego zproduktów Klienta iutrzymanie jego środowiska testowego.

Oferujemy:

Co zyskasz?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki)

  • Prywatną opiekę medyczna / ubezpieczenie na życie

  • Dostęp do zaplecza odnowy biologicznej

  • Imprezy integracyjne

  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju

  • Możliwość skorzystania z obsługi relokacyjnej

Wymagania:

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w automatyzacji testów, min.rok (testowanie w JavaScript oraz WebGUI)

  • Znajomość narzędzi oraz frameworków do testowania aplikacji webowych

  • Koncentracja na jakości, dbałość o detale

  • Praktyka w pracy z systemem Android

  • Umiejętność skutecznej komunikacji

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie z Selenium

  • Znajomość AngularJS

  • Praktyczna wiedza z zakresu Batch i Powershell

  • Znajomość środowisk GIT, Jira, Bitbucket oraz CI

  • Doświadczenie w pracy w zespole Scrumowym

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-03 - 2018-11-02
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_programista_c_c_dolnoslaskie_20131126_104047